1,5% na STORAT

1,5% na STORAT

𝟏,𝟓% 𝐍𝐀 𝐏𝐒𝐘 𝐑𝐀𝐓𝐎𝐖𝐍𝐈𝐂𝐙𝐄 ❤️
Kochani wiemy, że jak co roku zastanawiacie się komu przekazać swój tak zwany 1%. Tym razem jest to 1,5%! Wiemy też, że są fundacje i działania bliskie Waszemu sercu, które wspieracie co roku. Mamy więc nadzieję, że wszyscy wspierający nas w poprzednich latach, również w tym roku dołączą do grona naszych darczyńców. Za co już teraz z całego serca my, nasze psy i dzięki Wam odnalezieni ludzie, dziękujemy 👏

Jeżeli jednak nadal zastanawiasz się kogo wesprzeć, rozważ opcję wsparcia naszego Stowarzyszenia, pomagając nam pomagasz zaginionym 👍 Nasi ratownicy zarówno Ci 🐕‍🦺 czworo jak i 🦸♂ dwunożni są wolontariuszami, nie pobierającymi żadnego wynagrodzenia, a całkowita kwota wsparcia przeznaczana jest na realizację celów statutowych ❤️
Osoby, które zechcą przekazać 1,5% swojego podatku dochodowego na rzecz STORAT, proszone są o wskazanie w formularzu PIT naszego Stowarzyszenia poprzez wpisanie nazwy:
Stowarzyszenie Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami STORAT
oraz podanie numeru KRS: 0000047423
Zachęcamy do skorzystania z aplikacji https://www.e-pity.pl/pity-2022/akcja-e-life-jeden-procent-2023-KRS-0000047423–28474
Więcej informacji na stronie 👉 https://storat.pl/stowarzyszenie/1-5-dla-storat/

Skontaktuj się z nami