lien Belgique, vous pouvez acheter le Cialis Générique, dont la composition et les propriétés thérapeutiques sont entièrement compatibles avec le médicament original. En plus il est beaucoup moins cher dans notre magasin en ligne.

Aktualności

Opublikowany 02 maja 2024
W nocy z 1 na 2.05 cztery zespoły ratownicze z psami poszukiwały w Rudzie 80- letniego pensjonariusza miejscowego DPS-u. W terenie wyznaczonym do przeszukania nie odnaleziono zaginionego. Akcja prowadzona była również przez policję przy wsparciu strażaków PSP z Przeworska z dronem oraz miejscowych jednostek OSP. Mężczyzna został odnaleziony 2.05 poza sektorami przeszukanymi przez zespoły STORAT.
Opublikowany 28 kwietnia 2024
Nadrabiamy zaległości informacyjne i korzystając z okazji składamy wszystkim czworonożnym ratownikom i ich przewodnikom w Międzynarodowym Dniu Psa Ratowniczego życzenia satysfakcji ze współpracy, owocnych treningów, szczęśliwych akcji i takich egzaminów, jak ostatnie naszych zespołów: Paula i NITRO, Kamila i IGO oraz Piotr i NAMIRAH – 3x klasa 1 !!!
Opublikowany 27 kwietnia 2024
Wczoraj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Konferencji Naukowej pt. „Współczesny wymiar ratownictwa z udziałem psów w ramach KSRG”, zorganizowanej przez Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu, jako odbiorcy, ale też z drugiej strony katedry Wysłuchaliśmy wielu interesujących prelekcji, spotkaliśmy dawno niewidzianych znajomych i poznaliśmy nowych, rozmawialiśmy z ciekawymi ludźmi. Prelekcja naszej Prezes wywołała […]
Opublikowany 24 kwietnia 2024
W dniu 20 kwietnia 4 zespoły z psami uczestniczyły w spotkaniu z podopiecznymi Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego im. Krystyny Rajtar w Jarosławiu.Dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie! https://storat.pl/wp-content/uploads/2024/04/961cdc3e-5cd6-45cf-8af0-86a476336a71.mp4
Opublikowany 19 kwietnia 2024
W dniu 17 kwietnia 3 zespoły z psami uczestniczyły w spotkaniu z młodzieżą klas mundurowych X LO im. Sybiraków w Rzeszowie – Liceum Wojskowe. Była krótka prelekcja nt. pracy i roli nawigatora w zespole poszukiwawczym, szkolenia psów ratowniczych w STORAT oraz zadań, jakie stawiamy naszym psom. Potem pokaz posłuszeństwa i pracy poszukiwawczej. Rozmowy, pytania i […]
Opublikowany 12 kwietnia 2024
Ze smutkiem informujemy, że dzisiaj odszedł od nas FUKS – emerytowany psi ratownik STORAT. Wraz ze swoim przewodnikiem, w ciągu 6 lat pracy wzięli udział w 20 akcjach poszukiwawczych, wielu pokazach i spotkaniach z dziećmi i młodzieżą. Był tytułowym bohaterem filmu o pracy STORAT! Odnalazł 1 zaginioną żywą osobę.
Opublikowany 04 kwietnia 2024
W niedzielę 24 marca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu charytatywnym „Przybij piątkę z Gabrysiem” podczas którego zbierane były środki na leczenie i rehabilitację chłopca z Zespołem Downa. Najpierw, wraz z innymi zawodnikami pokonaliśmy trasę 5 km w głogowskich lasach, a następnie zaprezentowaliśmy zgromadzonym gościom pokaz wyszkolenia naszych psów i opowiedzieliśmy o działalności naszego stowarzyszenia.
Opublikowany 01 kwietnia 2024
W nocy z 30/31.03 pięć zespołów ratowniczych z psami uczestniczyło w poszukiwaniach 74-letniego mieszkańca Duńkowic. Wielogodzinne działania w wyznaczonych sektorach nie doprowadziły do odnalezienia zaginionego. Dalsze poszukiwania prowadzi policja wraz z innymi służbami.
Opublikowany 20 marca 2024
W dniu 16 marca 2024 roku odbyło się coroczne walne zebranie członków Stowarzyszenia, na którym podsumowano pracę w minionym 2023 roku. W ostatnim roku w poczet członków stażystów przyjęto 4 osoby, 9 osób uzyskało status członka zwyczajnego, 1 osoba została członkiem wspierającym. Ponadto uroczyście podziękowano za wieloletnią pracę psom, które odeszły na zasłużona emeryturę: Fuks, […]
Opublikowany 10 marca 2024
W piątek (08.03.), w godzinach porannych Policja zwróciła się do nas z prośbą o pomoc w poszukiwaniach z wykorzystaniem psa mantrailingowego. Zespół z psem udał się do Mielca, pies rozpoczął pracę, niestety po ok. 2 km zasygnalizował brak śladu. Zaginiony został odnaleziony w godzinach popołudniowych ok. 10 km od miejsca zamieszkania.
Opublikowany 29 lutego 2024
W czasie trwającej sesji egzaminacyjnej w Nowym Sączu 4 nasze zespoły potwierdziły swoją gotowość do działania, zdając egzamin klasy 1, a jeden rozpoczął przygodę z ratownictwem, zaliczając klasę 0.Wszystkim gratulujemy!
Opublikowany 27 stycznia 2024